کد خبر : 4901
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۰

در حاشیه‌ی بازدیدکارشناسان آموزش و پرورش بهبهان به نمایندگی از اداره کل خوزستان از آموزش و پرورش ناحیه۳ اهواز مطرح شد:

تاکید مدیران آموزش و پرورش ناحیه۳اهواز و بهبهان بر اجرای مطلوب «پروژه مهر»+تصاویر

تاکید مدیران آموزش و پرورش ناحیه۳اهواز و بهبهان بر اجرای مطلوب «پروژه مهر»+تصاویر
امروز یک شنبه۱۹ شهریور ۱۴٠۲، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهبهان به همراه جمعی از کارشناسان و بازرسان منطقه بهبهان به نمایندگی از اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان و در راستای پروژه مهر، از آموزش و پرورش ناحیه سه اهواز و مدارس این ناحیه و وضعیت فعالیت کمیته های شش گانه بازدید کردند.

به گزارش موج زاگرس؛   امروز یک شنبه۱۹ شهریور ۱۴٠۲، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهبهان به همراه جمعی از کارشناسان و بازرسان منطقه بهبهان به نمایندگی از اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان و در راستای پروژه مهر، از آموزش و پرورش ناحیه سه اهواز و مدارس این ناحیه و وضعیت فعالیت کمیته های شش گانه بازدید کردند.

رفع نواقص و مشکلات و ارتقای کیفیت خدمات رسان و خدمت به جامعه هدف آموزش و پرورش

حسین بهمئی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ اهواز در این جلسه ضمن ارائه گزارش کاملی از اقدامات انجام شده در خصوص پروژه مهر ،گفت: کمیته های مختلف پروژه مهر تشکیل و وظایف هر یک از این کمیته ها برای اعضا مشخص شده است.

وی ضمن قدردانی از سفر مدیر آموزش و پرورش بهبهان و مجموعه‌ی همکاران و بازدید از ناحیه سه اهواز، ابراز امیدواری کرد: چنین بازدیدهایی باعث برطرف شدن نواقص و مشکلات و ارتقای کیفیت خدمات رسان و خدمت به جامعه هدف آموزش و پرورش شود.

تقدیر از فعالیت ناحیه ۳ در جهت پروژه مهر

حسین آقاجری مدیر آموزش و پرورش بهبهان ضمن قدردانی از تلاش و فعالیت مدیر و همه ی همکاران آموزش و پرورش ناحیه ۳ اهواز، گفت: براساس بازدید کارشناسان و بازرسان طی امروز، خوشبختانه در بحث تعمیر، تجهیز و ساماندهی و بانشاط نمودن فضای مدارس کارهای خوبی در مدارس ناحیه ۳ اهواز در حال انجام است که قابل تقدیر است.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان هدف از این بازدید را بررسی روند اجرای پروژه مهر عنوان و خاطرنشان کرد: در این بازدید بازرسان روند اجرای پروژه مهر را در اداره و مدارس ناحیه سه اهواز و همچنین وضعیت تعمیر، تجهیز و ساماندهی مدارس در آستانه ی سال جدید تحصیلی را مورد بررسی قرار دادند.

آقاجری افزود: طی گزارشی کامل، ماحصل بازدید امروز جهت ارائه به اداره کل و ناحیه سه ارسال خواهد شد تا در جریان آخرین وضعیت تلاش و زحمات همکاران قرار گرفته و در جهت رفع نواقص احتمالی، قدم های استواری برداشته شود.

در پایان با حضور روسای آموزش و پرورش ناحیه ۳ اهواز و بهبهان، کارشناسان و بازرسان و اعضاء کمیته های پروژه مهر در سالن جلسات مدیریت آموزش وپرورش ناحیه ۳ اهواز؛ در جهت جمع بندی این بازدید، جلسه ای برگزار و هر کدام از بازرسان گزارشی کوتاه و مختصر ارائه دادند.

گفتنی است مدیران آموزش و پرورش ناحیه ۳ اهواز و بهبهان بر اجرای مطلوب پروژه ی مهرتوسط همکاران خود در آموزش و پرورش مناطق، تاکید داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.