شماره : 6443
۶ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۰:۵۹

این همه چاله و دست انداز زیبنده بهبهان نیست/مسئولان شهری فکری کنند

وجود چاله و دست اندازهای خطرساز در سطح معابر شهربهبهان برای شهروندان به خصوص رانندگان دردسرساز شده است.؛

به گزارش موج زاگرس؛این روزها راننده ها بیشتر خیابان های بهبهان را با چاله و چوله های آن می شناسند در بیشتر خیابان های بهبهان با پدیده بد چاله و دست اندازهای خطرساز رو برو هستیم.

 سیستم جلو بندی ماشین ها با برخورد با این چاله ها دچار صدمه می شود و هزینه گزافی روی دست رانندگان می گذارد.

روزهای اخیر یکی از شهروندان هنگام رانندگی با برخورد با این چاله ها تصادفی شدید داشت که در کنار تحمیل هزینه های مالی، خطر جانی هم وی را تهدید می کرد.

این تصاویر توسط خبرنگار ما از نقاط مختلف شهر بهبهان گرفته شده و بازدید میدانی وی از میدان شیراز به سمت نحوی روبروی دبیرستان دخترانه تا خیابان شهید معتقد، میدان یادمان(استیل) تا میدان قدس (بیدبلند) همچنین میدان مراحل بلوار عدالت به سمت شصت متری حاکی از وجود ده ها چاله و دست اندازهایی است که نیازمند تعمیر فوری هستند.

 هر چند شهرداری بهبهان خیلی از دست انداز و چاله را در ماه های گذشته تعمیر کرد اما باز هم وجود این همه چاله و دست انداز در سطح خیابان ها زیبنده شهری مثل بهبهان نیست.

از مسؤلان شهری تقاضا مندیم در راستای بازسازی خیابان ها و معابر دست به کار شوند و اجازه ندهند وجود این مشکلات بر مبلمان شهری بهبهان تاثیر منفی بگذارد.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 6443 توسط موج زاگرس و در روز یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۵۹:۲۵
© Copyright 2024 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6441
۴ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۱

خبر۱

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 6441 توسط موج زاگرس و در روز جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۴۱:۵۸
© Copyright 2024 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6437
۲۴ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۰

تحول همه‌جانبه در شهرستان چرام با وجود قاضیِ دغدغه‌مند و جوان+تصاویر

از اقدامات منحصر به فرد انجام شده ایده راه اندازی سامانه ارتباط مستقیم دادستانی شهرستان با شهروندان تحت عنوان مخفف سامانه سامد چرام بوده است که برای اولین بار در کشور و سطح استان این ایده توسط ایشان در شهرستان چرام اجرا و تا کنون نیز شماره سامانه بیان شده در اختیار تمامی شهروندان جهت ارسال گزارشات و مشکلات، جرایم واقع شده به همراه مستندات می باشد.؛

به گزارش موج زاگرس؛   در آستانه سفر حضرت آیت الله اژه ای ریاست محترم قوه قضاییه به استان کهگیلویه و بویراحمد سعی بر این است به بخشی از عملکرد و خدمات حجت الاسلام و المسلمین سجاد آذریتون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چرام پرداخته شود.

در مردادماه ۱۴۰۰که یک قاضی جوان به عنوان دادستان چرام معرفی شد با توجه به اتفاقات قبل از حضور ایشان در شهرستان چرام و ایجاد درگیری های طایفه ای گسترده که در نتیجه منجر به قتل چند شهروند چرامی شده بود و حوادث  بعد از آن که باعث رعب و وحشت عمومی گردیده و همچنین انتشار اخبار این حوادث در فضای مجازی و شبکه های داخلی و خارجی که چهره ای نامطلوب از شهرستان با قدمت و اصیل نشان میداد و با ورود این دادستانی جوان و مقتدر به نام حجت الاسلام آذریتون و تلاش های شبانه روزی وی و همکاران ایشان، تعامل سازنده با شورای تامین و البته حمایت های ویژه رئیس کل وقت دادگستری کل استان کهگیلویه و بویر احمد جناب آقای دکتر حسن نگین تاجی باعث شد که شهرستان چرام از یک وضعیت قرمز به وضعیت سبز تبدیل شود.

اگر بخواهیم به دلایل آرامش کنونی چرام پرداخته شود نباید از خدمات این قاضی جوان غافل شد و جهت اطلاع مخاطبین به گوشه از این خدمات پرداخته می شود.

طرح ارتقای امنیت اجتماعی شبانه و تا پاسی از شب و حضور میدانی در کنار مراجع انتظامی شهرستان به جهت کنترل وضعیت عمومی شهر و شناسایی میدانی و برخورد با عاملین ناامنی ها و تیراندازی های شبانه به سوی منازل شهروندان و عاملین خرید و فروش مشروبات الکلی، مواد مخدر در شهرستان چرام که آسیب های اجتماعی زیادی ایجاد کرده بود.

در این راستا و جهت امنیت پایدار در جلسات تعاملی مستمری به بررسی معضلات انتظامی؛قضایی و امنیتی شهرستان با حضور سرهنگ رحیمی فرماندهی محترم وقت شهرستان و جانشین وی سرگرد خلیلی پرداخته شد که نتایج مثبتی فراوانی به همراه داشت.
تلاش شبانه روزی دادستان چرام باعث شد که امنیت پایدار در شهرستان بوجود آید و نزاع های دسته جمعی و طایفه ای منجر به قتل؛ قطع و نقص عضو کاملا ریشه کن شود.

آمار سرقت احشام که باعث ضرر و زیان زیادی به عشایر و روستاییان شده بود قریب ۸۰ درصد کاهش یافت و سارقین مسلح با شرایط موجود از سطح شهرستان رخت بر بستند.

در راستای فرهنگ سازی و آشنایی دانش آموزان و نسل جوان با آسیب ها و معضلات اجتماعی و جرایم و مجازات ها با همکاری دادگستری شهرستان و نقش آفرینی شخص دادستان و آموزش و پرورش طرح قاضی در مدرسه در هنرستان کار و دانش شهید اکابری و مدرسه کوثر و دیگر مدارس برگزار شد. همچنین حضور پررنگ در جمع مردم و در برگزاری مراسمات فرهنگی؛ ملی و مذهبی شهرستان در مصلی حضرت ابوطالب(ع)، مسجد امام حسین(ع)، مسجد امام علی (ع)، مسجد امام رضا (ع) و مسجد جامع به منظور آشنا نمودن مخاطبین با فرهنگ قرآنی و دینی، حقوق و تکالیف قانونی بوده است.

قابل ذکر است که دادستان چرام برخلاف رویه مسئولین گذشته در همان ابتدای خدمت در شهرستان چرام و علیرغم وضعیت بیان شده در زمان حضور و خطرات احتمالی که وجود داشت در شهر چرام و در کنار مردم ساکن شد تا مشکلات را بصورت عینی لمس کند و جهت حل آنها سریع وارد عمل شود.

از اقدامات منحصر به فرد انجام شده ایده راه اندازی سامانه ارتباط مستقیم دادستانی شهرستان با شهروندان تحت عنوان مخفف سامانه سامد چرام بوده است که برای اولین بار در کشور و سطح استان این ایده توسط ایشان در شهرستان چرام اجرا و تا کنون نیز شماره سامانه بیان شده در اختیار تمامی شهروندان جهت ارسال گزارشات و مشکلات، جرایم واقع شده به همراه مستندات می باشد.

حضور فعال در برنامه های فرهنگی شهرستان و ارتباط سازنده با جوانان مطالبه گر از قبیل تریبون زاگرس حجت الاسلام آذریتون دادستان چرام با قاطعیت و‌ براساس قانون جهت رفع موانع تولید و انجام پروژه های عمرانی که مردم ذینفع آن هستند و کمک به توسعه شهرستان با حضور میدانی و برپایی جلسات با مدیران مربوطه و‌ پیمانکاران و حضور میدانی در کنار مسئولین عالی اجرایی تلاش کرد که این موانع برطرف شود.

تلاش برای رفع معارض پروژه های برق و‌آب و‌گاز کارخانه هیدراته چرام که سبب شد عملیات عمرانی این پروژه شتاب خوبی بگیرد.

باتوجه به تلفات جاده ای محور چرام به دهدشت و به عنوان مدعی العموم جلسات متعدد با پیمانکار جاده چرام به دهدشت و مدیر وقت اداره راه و شهرسازی و راهداری چرام که خوشبختانه عملیات اجرایی این پروژه در حوزه استحفاظی چرام به بهره برداری رسید و‌ فقط مقداری محدود در حوزه دهدشت ناتمام مانده است.

حضور میدانی در جهت بررسی مشکلات گازرسانی به روستای خنگ فراخ با حضور رئیس وقت شرکت گاز و رئیس بنیاد مسکن شهرستان چرام تا مردم ازاین نعمت برخوردار شوند.

در مبارزه با عاملین کاشت و فروش مواد مخدر با حضور میدانی در کنار ضابطین جهت امحا مزارع خشخاش و شاهدانه در ارتفاعات و سرحدات نشان داد که مرد میدان است و علاوه بر اینکه شبانه روزی در نشست میز قضاوت پرونده ها را بررسی می کند به صورت میدانی هم در سخت گذرترین مناطق شهرستان هم حضور دارد.

در حوزه شهری و خدمات شهرداری مکاتبات مختلفی با دستگاه های مرتبط و تذکر سهل انگاری ها موجود در زمینه رفع زیر ساخت های خطر آفزین، رفع نقاط حادثه خیز شهری، جمع آوری به موقع و اصولی زباله های سطح شهر، جمع آوری سگ های ولگرد و … انجام شد که نتایج خوبی در پی داشت.

یکی از خدمات قابل توجه دادستان چرام صدور دستور به منابع طبیعی و حمایت از اقدامات جهت رفع تصرف اراضی عمومی و دولتی از دست متجاوزین به منابع عمومی و ملی است.

حضور مستقیم در خصوص اختلافات در پرونده های طرح شده در دادستانی به جهت بررسی دقیق و میدانی و تمامی جوانب موضوع در صحنه و عرصه اختلافی که باعث حل اختلافات و به ثمر رسیدن پرونده های موجود شده است، بخش دیگری از اقدامات ایشان طی چند سال حضور بوده است.

ارتباط حسنه و تعاملی با رسانه های شهرستان و نشر خدمات دستگاه قضایی جهت اطلاع شهروندان که باعث شد اطلاع رسانی و آگاهی سازی خوبی صورت گیرد بویژه در بحث تعیین حدود حوزه استحفاظی چرام در تنگ پیرزال که تصادفات منجر به فوت در این محدوده باعث نگرانی های زیادی شده بود و روشنگری دادستان چرام باعث شد که عموم مردم و حتی مدیران در تعیین حدود مرزی این قسمت از تنگ پیرزال آگاه شوند و از دستگاههای مربوط مطالبه گری صورت گیرد.

براساس این گزارش با جمع بندی شرایط شهرستان چرام شاید در حوزه کاری هر مدیری کاستی ها نقایصی باشد اما اگر به شرایط قبل از ورود دادستان جوان چرام تا شرایط فعلی نظری داشته باشیم، خوشبختانه امنیت پایداری در سطح شهرستان ایجاد گردیده است که این امنیت پایدار علاوه بر اینکه باعث آسایش مردم در مناطق مختلف شده است باعث امنیت سرمایه گذاری و رونق اقتصادی به تبع آن گردیده است.

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 6437 توسط سردبیر خوزستان و در روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۱۰:۴۳
© Copyright 2024 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6432
۲۳ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۴

چهار هزار نفر از جمعیت صیدون از آب پایدار بهره مند می شوند

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب خوزستان گفت:چهار هزار نفر از جمعیت صیدون از آب پایدار و فشار مناسب بهره مند می شوند؛

مهندس صابر علیدادی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت:طرح کوتاه مدت آبرسانی با هدف مقابله با تنش آبی در صیدون در حال اجرا است.

 

 

وی افزود:در این طرح خط انتقال آب از چاه گلال دوپران به مخزن شهر صیدون به طول ۴ کیلومتر اصلاح می‌شود که تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

 

این مدیرعامل تصریح کرد:با اجرای این پروژه کوتاه مدت،حدود ۴ هزار نفر از ساکنان صیدون و روستاهای شهید بهمنی، طلاور یک، میان بیشه، گلال دوپران، سردره و شهرک شهید کلاه‌کج و آبگرمک از آب پایدار و فشار مناسب بهره‌مند خواهند شد.

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 6432 توسط سردبیر خوزستان و در روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۰۴:۳۳
© Copyright 2024 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6422
۲۲ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۹

نقره داغ عوامل ساخت و ساز غیرمجاز در عرصه محوطه باستانی شهر ارجان بهبهان

موارد ساخت و ساز غیرمجاز در عرصه درجه یک محوطه باستانی شهر ارجان با حکم قضائی تخریب شد.؛

به گزارش  موج زاگرس؛رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بهبهان از برخورد با هرگونه ساخت و ساخت غیرمجاز در عرصه های باستانی خبر داد.

علی حداد با تایید خبر تخریب ۴ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در محوطه های باستانی این شهرستان، تصریح کرد:ساخت و سازهای یادشده در عرصه درجه یک محوطه باستانی ارجان بود که پرونده این چهار ملک از اوایل سال ۹۷ گذشته در مراجع قضائی در دست بررسی بود و پس از تشریفات قضایی و دریافت حکم قطعی، با همکاری عوامل شهرداری بهبهان، پشتیبانی نیروی انتظامی شهرستان و نماینده اجرای احکام دادگستری، ۱۴هزار مترمربع از اراضی تصرف‌شده که ساخت و ساز و حصار کشی بدون توجه به تذکرات یگان حفاظت و اداره میراث‌فرهنگی انجام شده بود، تخریب شد.

 وی افزود: بیش از ۴۲ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در عرصه و حریم شهر تاریخی ارجان انجام شد که از این تعداد، چهار مورد در عرصه تخریب شده است و مابقی در حریم محوطه باستانی بدون مجوز از جهاد کشاورزی و میراث‌فرهنگی، حصارکشی، فنس‌کشی شده و اتاقک‌های انباری درون آن‌ها ساخته شده است که پیگیری آن در دستورکار است و بعد از حکم قضائی و اجرای احکام اجرایی تخریب آن‌ها اجرایی می شود .

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بهبهان خاطرنشان کرد: این یک هشدار جدی به افراد خاطی است که بدون توجه به اخطار و تذکر نیروهای یگان حفاظت میراث‌فرهنگی که ضابط قضایی هستند به چنین اعمالی اقدام می‌کنند و در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز بدون مجوز در عرصه اصلی و در حریم باستانی با حکم قضایی این ساخت‌وسازها تخریب می‌شوند و با جریمه سنگینی مواجه می‌شوند.

حداد با بیان این‌که ساخت‌وساز در عرصه محوطه‌ باستانی ارجان همانند سایر عرصه‌های باستانی ممنوع است، افزود: درخصوص ساخت‌وساز در محوطه ۵هزار هکتاری شهر باستانی ارجان نیز، چنانچه مجوز جهاد کشاورزی دریافت شود، میراث‌فرهنگی نیز می‌تواند مجوز ایجاد ساخت‌وساز به صورت سنتی را صادر کند.

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بهبهان در پایان گفت: محوطه ۵ هزار هکتاری باستانی ارجان در سال ۹۲ تعیین عرصه و حریم شد و بر این اساس هرگونه دستکاری و ساخت و ساز در عرصه محوطه‌های باستانی ارجان جرم محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 6422 توسط موج زاگرس و در روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۰۹:۲۹
© Copyright 2024 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6415
۱۸ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۳

برگزاری جشن بزرگ میدانی فرهنگیان خوزستان/محفلی که در آن جای سوزن انداختن نبود

در جشن بزرگ میدانی فرهنگیان خوزستان امشب همه آمدند.؛

به گزارش موج زاگرس؛ پایان زاویه که هیچ ، پل کیانپارس که هیچ، از ابتدای کیانپارس و پادادشهر ، حتی میدان چهار شیر ،زیتون و میدان فرودگاه همه ی ماشین ها در حال حرکت به سمت جشن بودند .

یک ساعت زمان برد تا به مجموعه فجر رسیدم . عجب شبی شده است ‌، شب معلمان ، شبی که همه اینجا همه آمده اند بگویند: روزمان مبارک !

تا جایی که یادم می آید ، هیچ وقت ، هیچ جا معلمان یک جا برای جشن معلم اینجور کنار هم جمع نشده بودند ! آمده بودند کنار هم جشنی بگیرند برای هم .

یک ابتکار بود ، ابتکاری بی نظیر ، کار، کارِ آقای حبیبی است؛ سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان و مجموعه ای از نواحی و مناطق ! گفته بود فکر نو دارد برای هفته ی معلم ، واقعا کاری کرد امشب کارستان !

ته دلم گفته بودم شاید جمعیتی بیاید ولی سیل جمعیت آمد ،سیلی که کارهای بزرگ را قدر می‌داند ،سیلی از عشق و محبت معلمان !

جشن بزرگ میدانی فرهنگیان خوزستان ،امشب تاریخی ، بی نظیر و نمونه بود ، اینجا یک جشن واقعی بود ، جشنی که جای سوزن انداختن نبود!

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 6415 توسط موج زاگرس و در روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۴۳:۴۰
© Copyright 2024 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6412
۱۷ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۶

دیدار اعضای مجمع خیرین مدرسه‌ساز با سرپرست آموزش و پرورش استان

در ادامه دیدارهای مدیران استانی با سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان به مناسبت هفته معلم؛اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز خوزستان با سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان دیدار کردند. ؛

به گزارش موج زاگرس،  بعدازظهر امروز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ پورهنگ؛ رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خوزستان به اتفاق سایر اعضای مجمع همزمان با ایام هفته بزرگداشت معلم به دیدار سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان رفتند.

گفتنی است اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم؛ گزارشی از وضعیت مشارکت خیرین مدرسه ساز امر مدرسه سازی در یک سال گذشته را به سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان ارائه دادند.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 6412 توسط سردبیر خوزستان و در روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۵۶:۱۵
© Copyright 2024 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6405
۱۵ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۷

در روایتی از امام صادق(ع):؛

علمای جهنمی را بشناسید+اینفوگرافی

پیشوای مذهب جعفری در حدیثی به 7 دسته از علمای جهنمی پرداخت.؛

به گزارش موج زاگرس؛امام صادق (ع) در حدیثی به ۷ گروه از علما اشاره کرد که جایگاهشان در جهنم است.

در ادامه این هفت گروه از عالمان را در قالب یک اینفوگرافی بیشتر بشناسید:

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 6405 توسط موج زاگرس و در روز شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۱۷:۳۷
© Copyright 2024 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6399
۱۵ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۱:۰۶

پشت پرده نامه انجمن های فلزی و پتروشیمی به رهبری/آیا باز هم دسیسه ای در کار است؟

اگر محصولات ایرانی با گرانی دلار گران میشود، ریشه‌اش در حرص و طمع بی‌پایان یک عده است.؛

به گزارش موج زاگرس؛انجمن‌های مس،فولاد، پالایشگاه و پتروشیمی و سرب و روی محضر رهبر انقلاب نامه زدند که نرخ ارز در سامانه نیما سرکوب شده و باید واقعی‌سازی شود.

 

جبرائیلی در واکنش به این نامه نوشت:

شاید این عبارات برای برخی از شما نامفهوم باشد. منظورشان این است که اولا دلاری که با صادرات به دست می‌آورند، به جای ۴۰ هزار تومان، ۶۲ هزار تومان بفروشند. ثانیا قیمتهای جهانی محصولاتشان را به جای اینکه در دلار ۴۰ هزار تومان ضرب کنند، در دلار ۶۲ هزار تومان ضرب کرده و به ملت بفروشند‌.

خلاصه‌اش این است که دنبال صدها هزار میلیارد تومان رانت بادآورده با گران‌سازی ارز هستند. به عبارت دیگر، میخواهند هم ارز و هم فولاد و مس و محصولات پالایشی و پتروشیمی و… را صدها هزار میلیارد گران‌تر به ملت ایران بفروشند‌.

سال گذشته همین جمع توانستند آقای رئیسی را همراه کنند که نرخ تسعیر را از دلار ۲۸۵۰۰ به دلار نیما تغییر دهد.

 

یعنی اجازه دهد که محصولات اینها به قیمت‌های جهانی ضربدر دلار نیما به داخل فروخته شود. شهریور ۱۴۰۲ این موفقیت را به دست آوردند و یک گرانی حدودا ۳۰ درصدی مواد اولیه را به ملت تحمیل کردند‌.

 

بعد هم کلی نامه تقدیر و تشکر از رئیس جمهور نوشتند. حالا حرف امروزشان این است که دلار نیما از ۴۰ هزار تومان به ۶۲ هزار تومان افزایش یابد!

ملت عزیز ایران! بدانید اگر سفره‌تان کوچک می‌شود، اگر زندگی بر شما سخت می‌گذرد، اگر دخل و خرج‌تان نمی‌خواند، اگر محصولات ایرانی با گرانی دلار گران میشود، ریشه‌اش در حرص و طمع بی‌پایان اینهاست.

ما علیه این جنایت در حق معیشت ملت قیام کرده ایم. اما شرط پیروزی ما آگاهی و همراهی شما مردم است.

انتهای پیام/

 

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 6399 توسط موج زاگرس و در روز شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۰۶:۵۹
© Copyright 2024 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 6394
۱۵ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۰:۴۷

آنجولینا جولی از لالمونی درآمد

آنجولینا که مدتی لالمونی گرفته بود شفا یافت و دهان گشود.؛

به گزراش موج زاگرس؛آنجلینا جولی که مدت‌ها لال شده بود و چیزی از فلسطین و دانشجوهای معترض آمریکا نمی‌گفت،دوباره شفا گرفت و درباره نیکا شاکرمی مطلب و پست حمایتی گذاشت.

با استناد به گزارش سراسر فیک بی‌بی‌سی، با اسناد جعلی، بدون تاریخ و سوتی‌ های زیاد، یک طرح فتوشاپی ضعیف که با کمرنگ کردن حروف قصد داشتند به عنوان کاغذ اسکن شده جا بزنند که لو رفت.

در این اسناد فیک سوتی زیاد است. مثلا در گزارش به فراجا گفتند ناجا در حالی که از ۱۴۰۰ اسمش عوض شد و دیگر اسم قبلی استفاده نمی شود. یا مثلا نامه‌ های طبقه‌ بندی‌ شده از جمله خیلی محرمانه را با یک مهر متمایز می‌کنند درحالی‌که در این سند، لفظ خیلی محرمانه تایپ شده است!

در جای دیگر گفته شد جنازه نیکا را در یک خیابان خلوت زیر بزرگراه یادگار امام رها کردند درحالی که محل کشف جنازه نیکا کیلومتر‌ها دور تر بود.

متاسفانه نیکا نزدیک منزل خاله خودش در حوالی چهار راه‌ امیراکرم خودکشی کرده و فیلم دوربین مدار بسته‌ همان شب از ورود نیکا به ساختمان موجود است درحالی که در گزارش می گویند همان غروب سر صحنه اعتراضات بازداشت و بعد هم کشته شد.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 6394 توسط موج زاگرس و در روز شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۴۷:۲۰
© Copyright 2024 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر