شماره : 5072
۱ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۴

با حضور رئیس آموزش و پرورش شهرستان کارون و مسوولان برگزار شد:؛

مراسم زنگ آغاز سال تحصیلی در دبستان نبوت شهرستان کارون+تصاویر

با حضور خلیل حزبه رئیس آموزش و پرورش شهرستان کارون و مسوولان شهرستان زنگ آغاز سال تحصیلی در دبستان نبوت شهرستان کارون نواخته شد.؛

به گزارش روابط عمومی،  با حضور خلیل حزبه رئیس آموزش و پرورش شهرستان کارون و مسوولان شهرستان زنگ آغاز سال تحصیلی در دبستان نبوت شهرستان کارون نواخته شد.

همزمان با سراسر کشور امروز شنبه اول مهرماه با حضور فرماندار شهرستان کارون، امام جمعه موقت شهرستان کارون،رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کارون، نماینده مدیر کل آموزش و پرورش استان، رئیس بنیاد شهید شهرستان کارون، معاونت پرورشی و مسئول ارزیابی و عملکرد اداره آموزش و پرورش کارون و مسئولان بسیج فرهنگیان و دانش آموزی کارون زنگ آغاز سال تحصیلی جدید همزمان با سراسر کشور بصورت نمادین در دبستان نبوت شهرستان کارون نواخته شد.

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 5072 توسط سردبیر خوزستان و در روز شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۴:۲۷
© Copyright 2023 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5043
۱ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۹

همزمان با سراسر کشور و استان خوزستان صورت گرفت: ؛

زنگ آغاز سال تحصیلی در مدارس آموزش و پرورش ناحیه۳ اهواز+فیلم و تصاویر

با حضور آیت الله حیدری نماینده استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، سیده فرانک موسوی معاون آموزش ابتدایی استان خوزستان، حسین بهمئی مدیر آموزش و پرورش ناحیه۳ اهواز و. جمعی از مسوولان اهواز، زنگ آغاز سال تحصیلی در مدارس آموزش و پرورش ناحیه۳ اهواز نواخته شد. ؛

به گزارش موج زاگرس،  امروز اول مهرماه ١۴٠٢، مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، سیده فرانک موسوی معاونت ابتدایی اداره کل استان، حسین بهمئی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳، زارع زاده عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز و برخی مسؤلان در دبیرستان دوره اول دخترانه ریحانه این ناحیه، با «شعار مدرسه قوی، ایران قوی» برگزار شد.

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 5043 توسط سردبیر خوزستان و در روز شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۹:۳۱
© Copyright 2023 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5024
۱ / ۷ / ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۸

در اولین روز از سال تحصیلی جدید صورت گرفت ؛؛

ادای احترام مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان به «مقام شامخ شهدا» در اولین روز سال تحصیلی«۱۴٠۳-۱۴٠۲»+تصاویر

در اولین روز از سال تحصیلی جدید ، مسعود حمیدی نژاد مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان با همراهی روسای آموزش و پرورش نواحی چهارگانه اهواز و شهرستان کارون با حضور در یادمان شهید علی هاشمی ، با این شهید بزرگوار و شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تجدید میثاق کردند. ؛

به گزارش موج زاگرس ، در اولین روز از سال تحصیلی جدید ، مسعود حمیدی نژاد مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان با همراهی روسای آموزش و پرورش نواحی چهارگانه اهواز و کارون با حضور در یادمان شهید علی هاشمی ، با این شهید بزرگوار و شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تجدید میثاق کردند.

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 5024 توسط سردبیر خوزستان و در روز شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۸:۱۶
© Copyright 2023 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5021
۳۱ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۱

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان: ؛

فعالیت‌های اثربخش تربیتی ضامن تربیت دانش‌آموزانی در تراز ارزش‌های انقلاب است

مسعود حمیدی نژاد امروز پنج شنبه ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۲ در جمع معاونین پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان که در قالب دوره توانمندسازی سپهر دانش و معرفت در محل مرکز رفاهی ناحیه ۳ اهواز گردهم آمده بودند؛ اظهار کرد: مهمترین اولویت حال حاضر مجموعه تعلیم و تربیت استان اجرای طرح های اثربخش فرهنگی تربیتی در راستای تحقق تعلیم و تربیت تمام ساحتی است و بر این اساس آموزش و پرورش خوزستان با استفاده از ظرفیت مربیان توانمند تربیتی برنامه های گسترده ای در حوزه تربیتی در دستور کار خود دارد. ؛

مسعود حمیدی نژاد امروز پنج شنبه ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۲ در جمع معاونین پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان که در قالب دوره توانمندسازی سپهر دانش و معرفت در محل مرکز رفاهی ناحیه ۳ اهواز گردهم آمده بودند؛ اظهار کرد: مهمترین اولویت حال حاضر مجموعه تعلیم و تربیت استان اجرای طرح های اثربخش فرهنگی تربیتی در راستای تحقق تعلیم و تربیت تمام ساحتی است و بر این اساس آموزش و پرورش خوزستان با استفاده از ظرفیت مربیان توانمند تربیتی برنامه های گسترده ای در حوزه تربیتی در دستور کار خود دارد.

وی در عین حال با اظهار اینکه امروز نهضت روشنگری در سطح جامعه آغاز شده است؛ خاطرنشان کرد: مدیران مدارس، معلمان و مربیان تربیتی مهمترین نقش را در موفقیت نهضت روشنگری در جامعه دارند و بر این اساس فعالیت در راستای برنامه های جهاد تبیین می بایست از مدرسه آغاز شود و البته یکی از راهبردهای اصلی در این خصوص برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با تاکید بر ضرورت توجه به امر هویت بخشی به دانش آموزان؛ خاطرنشان کرد: امروز دشمنان انقلاب مهمترین هدف خود را تحت تاثیر قرار دادن ذهن نوجوان و جوانان ما قرار داده اند. بر این اساس آموزش و پرورش به عنوان طلایه دار عرصه جهاد فرهنگی در کشور نقش مهمی در مصون سازی دانش آموزان در برابر هجمه های فرهنگی دانش آموزان ایفا می کند.

حمیدی نژاد در پایان گفت: تربیت دانش آموزانی در تراز ارزش های انقلاب و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک اولویت فراگیر و راهبری در سطح مجموعه تعلیم و تربیت استان قرار دارد و البته نقش اصلی در محقق شدن این مهم را مربیان پرورشی و تربیتی ایفا می کنند و بر این اساس آموزش و پرورش خوزستان از همه ظرفیت های خود برای توانمندسازی و تقویت حوزه پرورشی استفاده می کند.

انتهای پیام/
ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 5021 توسط سردبیر خوزستان و در روز جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۱:۲۲
© Copyright 2023 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5018
۳۱ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

پیام تبریک مدیرآموزش‌وپرورش ناحیه۳ اهواز به مناسبت «هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس»

اینجانب با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا ، فرا رسیدن آغاز سال تحصیلی را به خانواده بزرگ آموزش و پرورش، بویژه جامعه آموزش و پرورش ناحیه۳ اهواز ، تبریک عرض می نمایم و امید است به فضل الهی ، همه رهپویان دانش در جهت تهذیب ، خود سازی ، علم اندوزی و تحقق شعار سال(معلم تمدن ساز،مدرسه اثربخش و ایران قوی) در آموزش و پرورش موفق باشند.؛

به گزارش موج زاگرس ، حسین بهمئی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ اهواز با صدور پیامی ، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید؛ بازگشایی مدارس و شروع بهار دانش و تعلیم و تربیت را بر رهپویان علم و دانش تبریک گفت؛

“بسم الله الرحمن الرحیم”
(توصیه رهبر انقلاب به معلمان:) باید هویت ایرانی و اسلامی و شخصیت ملی را در کودکان کشور زنده کنیم.»

دفاع مقدس ، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران ، نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی است که خاطرات دلاوری های آن ، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

زیباترین فصل این فرهنگ ، خالقان این حماسه عظیم اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود. حماسه دفاع مقدس، فریاد بیدارگری بود که وجدان های آگاه و بیدار را راسخ تر کرد تا به حراست از کیانشان برخیزند.

شروع سال تحصیلی و هفته شکوهمند “دفاع مقدس” تقارنی نیکوست که فضای آموزشی و تعلیم و تربیت را به یاد و خاطره شهیدان، متبرک ساخته، و پاسداری از حرمت خون شهیدان را در سنگر علم و دانش یادآور عصاره های پاک انقلاب می نماید.

اینجانب با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا ، فرا رسیدن آغاز سال تحصیلی را به خانواده بزرگ آموزش و پرورش، بویژه جامعه آموزش و پرورش ناحیه۳ اهواز ، تبریک عرض می نمایم و امید است به فضل الهی ، همه رهپویان دانش در جهت تهذیب ، خود سازی ، علم اندوزی و تحقق شعار سال(معلم تمدن ساز،مدرسه اثربخش و ایران قوی) در آموزش و پرورش موفق باشند.

حسین بهمئی
مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ اهواز

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 5018 توسط سردبیر خوزستان و در روز جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۸:۳۰
© Copyright 2023 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5010
۳۰ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۷

برگزاری جشن شکوفه‌ها در مدارس آموزش و پرورش شهرستان کارون/گزارش تصویری

با آغاز سال تحصیلی جدید، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کارون با حضور در دبستان مکتب النساء آیین جشن شکوفه ها برگزار شد؛

به گزارش موج زاگرس ،   جشن شکوفه ها با حضور خلیل حزبه رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کارون در دبستان دخترانه مکتب النساء و با ادای احترام دانش آموزان به پرچم نورانی سیدالشهدا (ع) و متبرک شدن قدوم آنان برگزارشد.

 

 

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 5010 توسط سردبیر خوزستان و در روز پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۷:۰۴
© Copyright 2023 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5007
۳۰ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۱

پیام تسلیت مدیر آموزش و پرورش ناحیه۳ اهواز در پی درگذشت مرحوم«حبیب الله(ناصر) ابوعلی» رئیس سابق اداره امورمالی آموزش و پرورش استان خوزستان

اینجانب به نیابت از همکاران آموزش و پرورش ناحیه۳ اهواز فقدان این انسان با اخلاق وپرتلاش را به جامعه فرهنگیان بویژه خانواده محترم ایشان، تسلیت عرض می نماییم. ؛

به گزارش موج زاگرس ، مدیر آموزش و پرورش ناحیه۳ اهواز در پی درگذشت مرحوم«حبیب الله(ناصر) ابوعلی» رئیس سابق اداره امور مالی آموزش و پرورش استان خوزستان، پیام تسلیتی صادر کردند.

متن پیام به شرح ذیل است:
إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ‬
با چشمانی اشکبار و دلی غمگین، درگذشت دوست و همکار فقیدمان،زنده یاد حبیب الله(ناصر) ابوعلی رئیس سابق اداره امور مالی آموزش و پرورش استان خوزستان، موجب تاثر و تالم اینجانب و همچنین خانواده بزرگ آموزش وپرورش در استان شد.

اینجانب به نیابت از همکاران آموزش و پرورش ناحیه۳ اهواز فقدان این انسان با اخلاق وپرتلاش را به جامعه فرهنگیان بویژه خانواده محترم ایشان، تسلیت عرض می نماییم.

انشاالله خداوند آن عزیز سفر کرده را در جوار رحمت خویش قرین آمرزش و آرامش قرار دهد و به بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل عنایت فرماید.

حسین بهمئی
مدیر آموزش و پرورش ناحیه۳ اهواز

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 5007 توسط سردبیر خوزستان و در روز پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۱:۰۲
© Copyright 2023 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 5000
۲۹ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۲

در بیست و نهمین روز از شهریور ماه ١۴٠٢ برگزار شد؛؛

جشن شکوفه‌های مدارس ناحیه۳ اهواز+تصاویر

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش ناحیه٣ اهواز ، مراسم جشن شکوفه ها و آغاز تعلیم وتربیت ۴۶٠٠ دانش آموز کلاس اولی صبح امروز در این ناحیه برگزار شد. ؛

به گزارش موج زاگرس ،  مراسم جشن شکوفه ها و آغاز تعلیم وتربیت ۴۶٠٠ دانش آموز کلاس اولی صبح امروز در این ناحیه برگزار شد.

در مراسم نمادین ناحیه ای که به همین مناسبت در دبستان توحید ناحیه٣ اهواز و با حضور بهمئی مدیر آموزش و پرورش ، معاون پرورشی، معاون آموزش ابتدایی و کارشناس مسئولان حراست و ارزیابی عملکرد، کارشناس مسئول ابتدایی، مسئول بسیج دانش آموزی و جمعی از همکاران و والدین دانش آموزان برگزار شد، پس از اجرای مراسم صبحگاه، دانش آموزان با برنامه های شاد آغاز سال تحصیلی و بازگشائی مدارس را جشن گرفتند.

درادامه، مسئولین و معلمان با اهدای هدیه فرهنگی به آنان در محیطی صمیمی ، از دانش آموزان استقبال کردند .

مدیر آموزش و پرورش ناحیه٣ اهواز نیز در گفتگو با روابط عمومی، با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید ، تقارن این ایام با هفته دفاع مقدس راگرامی داشت و ازایثار و فدارکاری رزمندگان دفاع مقدس تجلیل کرد.

حسین بهمئی درادامه صحبت خود از والدین خواست درکنار معلمان برای تعلیم و تربیت فرزندان خود، این آینده سازان ایران اسلامی تلاش کنند.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 5000 توسط سردبیر خوزستان و در روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۲:۲۴
© Copyright 2023 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4997
۲۹ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۷

نماینده مردم خوزستان مجلس خبرگان رهبری ؛؛

روحانیت، باید صدای مردم را به گوش مسئولین برساند/ شیوخ و بزرگان مانع تیراندازی در مراسم شوند

آیت‌الله دکتر محسن حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درخصوص رسم غلط تیر اندازی در مراسم عزا و عروسی، اظهارکرد: طی سالیان گذشته این رسم به غلط، میان اقوام مختلف جا افتاده است و طی سالیان دراز، اشخاص زیادی بی‌گناه، جان خود را در اثر اصابت اشتباه گلوله از دست داده‌اند.؛

روحانیت، باید صدای مردم را به گوش مسئولین برساند

به گزارش موج زاگرس؛   نماینده مردم خوزستان مجلس خبرگان رهبری گفت: روحانیون و مخصوصا اعضای خبرگان، حتی اگر مسئولیت اجرایی نداشته باشند، اما میتوانند حلقه وصل بین مردم و دولت باشند تا بتوانند صدای مردم را به مسئولین برسانند.

روحانیت، باید صدای مردم را به گوش مسئولین برساند

 آیت‌الله محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری امروز در جلسه رسیدگی به مطالبات مردم رامشیر در خصوص زمین‌های وقفی اظهارکرد: با توجه به اذن مستقیم مقام معظم رهبری، در خصوص تبدیل به احسن زمین‌های مذکور در سال ۹۰ و اقداماتی که اوقاف در آن زمان انجام داده بودند، اما متاسفانه به دلیل عدم تبیین کافی برای اهالی مناطق، این دستور مقام معظم رهبری(مد)، به صورت ناقص اجرا گردید و به نتیجه مورد قبول نرسید.

وی افزود: مقصود از تبیین برای مردم، فقط این نیست که مدیر کلی در جایی یک سخنرانی انجام دهد و دیگر پیگیر این نشود که به گوش مردم رسیده است یا خیر، بلکه باید راهکارهایی ارائه شود و با دعوت از علما، شیوخ، نخبگان، بزرگان، شوراهای روستایی و دهیاران مناطق موضوعات را کامل برای آنان شرح داد و از آنها خواست که به گوش تمامی مردم مناطق برسانند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه در خصوص برخی مشکلات موجود بر سر راه این طرح افزود: اینکه میگویید برخی از انجام این امور منع قانونی دارند، درست است اما وقتی ولی امر، که متولی اصلی اموال مسلمین است، حکمی دهد، حکم ایشان بر قانون ارجح میشود و با توجه به دستورات مقام معظم رهبری، میتوان این مشکلات را حل و فصل کرد.

وی در ادامه افزود: ما به عنوان نمایندگان مردم، در صورتی که صلاح مردم در میان باشد، احساس مسئولیت شرعی میکنیم که مطالبات آن‌ها را پیگیری کنیم، چراکه روحانیون و مخصوصا اعضای خبرگان، حتی اگر مسئولیت اجرایی نداشته باشند، اما میتوانند حلقه وصل بین مردم و دولت باشند تا بتوانند صدای مردم را به مسئولین برسانند و مطالبه‌گر آنها جهت احقاق حقوقشان باشند.

پایان پیام/


شیوخ و بزرگان مانع تیراندازی در مراسم شوند

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ما از تمامی شیوخ، بزرگان، علما، سادات و عموم مردم میخواهیم که از خانواده‌ها و برگزار کنندگان مراسم بخواهند این رسم را کنار بگذارند.

شیوخ و بزرگان مانع تیراندازی در مراسم شوند

آیت‌الله دکتر محسن حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درخصوص رسم غلط تیر اندازی در مراسم عزا و عروسی، اظهارکرد: طی سالیان گذشته این رسم به غلط، میان اقوام مختلف جا افتاده است و طی سالیان دراز، اشخاص زیادی بی‌گناه، جان خود را در اثر اصابت اشتباه گلوله از دست داده‌اند.

وی افزود: ما از تمامی شیوخ، بزرگان، علما، سادات و عموم مردم میخواهیم که از خانواده‌ها و برگزار کنندگان مراسم بخواهند این رسم را کنار بگذارند و در صورتی که در مراسمی تیراندازی کردند، مجلس را فی الفور ترک کنید.

تیراندازی در مراسم عزا و عروسی از سنت‌های رایجی است که در میان برخی اقوام مانند بختیاری‌ها و خوزستانی‌ها بسیار دیده می‌شود.

سنت غلطی که خروجی‌اش گاهی اوقات تلخ و غمبار است و عروس و داماد و حتی مهمانان مراسم عروسی و عزا ممکن است بر اثر تیراندازی به قتل برسند.

رسم تیراندازی در مراسم عزا و شادی علاوه بر ایجاد ناامنی در سال‌های اخیر منجر به مجروحیت و جان باختن شماری از شهروندان شده است. آخرین حادثه از این بدعت مربوط به هفته گذشته است که بر اثر آن یک شاعر خوزستانی در رامشیر درگذشت.

پایان پیام/ی

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 4997 توسط سردبیر خوزستان و در روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۷:۵۵
© Copyright 2023 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 4994
۲۹ / ۶ / ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۸

استاندار خوزستان :؛

از روند بخش مسکن در استان رضایت نداریم

استاندار خوزستان گفت: ما از روند بخش مسکن در استان رضایت نداریم و دستگاه‌های مختلف باید یک تحرک قوی‌تر و بیشتری در این زمینه داشته باشند. ؛

به گزارش موج زاگرس ، علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان  در جمع خبرنگاران اظهارکرد: ما از روند بخش مسکن در استان رضایت نداریم و دستگاه‌های مختلف باید یک تحرک قوی‌تر و بیشتری در این زمینه داشته باشند اما نقشه راه ترسیم شده چشم انداز درستی است و به سمتی میرود که ما با شهرک سازی در اطراف شهرها و طرح نهضت ملی مسکن بتوانیم یک رشد قابل قبولی در این بخش داشته باشیم.

وی افزود: برای طرح نهضت ملی مسکن در استان بنا بر گزارشاتی که در نشست شورای مسکن ارائه شد زمین برای ساخت حدود ۹۰ هزار واحد مسکونی شناسایی شده است و مراحل مربوط به تهیه اسناد و نقشه ها و بررسی توسط مشاور در دست اقدام است.

استاندار خوزستان گفت: گزارشی از اقدامات عمرانی و شهری در دست اقدام در شهر رامین ارائه شد. در هفته‌های گذشته پروژه‌هایی با حضور وزیر مسکن در استان کلنگ زنی شد که در قالب این طرح‌ها بخش‌های فولاد، پتروشیمی، نفت، نیشکر و مجموعه های صنعتی استان برای کارکنان خود مسکن تهیه خواهند کرد به این صورت که اداره کل راه و شهرسازی زمین را تامین میکند و شرکت‌های صنعتی برای آن دسته از پرسنل خود که فاقد مسکن هستند کار ساخت و ساز را با کمک و مشارکت بانک‌ها انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: بخش مسکن روستایی برای روستاهای با جمعیت زیر ۲۰ هزار نفر بر عهده بنیاد مسکن است که در جلسه آینده گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه خواهد شد.

پایان پیام/

ثبت شده در سایت موج زاگرس طی شماره 4994 توسط سردبیر خوزستان و در روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۸:۲۵
© Copyright 2023 https://mojezagros.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر